? اندر روشهای شب امتحان خواندن... - انسان وتضادهایش
زمان ثبت : شنبه 24 دی 1390 در ساعت 05:19 ~ چاپ مطلب
نویسنده : ابوالفضل

عنوان : اندر روشهای شب امتحان خواندن...


اندر حکایت شب امتحان
*مشاوره ی امتحانی*

اساسا خواندن مساله ی بدی ست و از آن جهت که در بین دانشجویان مخصوصا نسوان زیاد باب شده است، لازم است چند نکته ای را متذکر شوم.
1- درس خواندن ذهن را می میراند. پس درس خواندن بد است
2- درس خواندن وقت گرانبهای "گوگل پلاس" را اشغال میکند، پس درس خواندن بد است.
3- درس خواندن خواب نازنینمان را کاهش میدهد، پس درس خواندن بد است.
4- ...القصه دلایل زیاد است، اما با توجه به این نکته که گاهی اوقات مجبوریم درس بخوانیم، روشهای درس خواندن را ذکر می کنیم. "روش های ذکر شده فقط در شب امتحان جواب میدهند. اگر یک شب قبل یا دو یا چند شب قبل اجرا شوند، ثابت شده است که نتیجه ی معکوس دارند!"
1- تا جایی که می توانید درس بخوانید!!
2- قبل از نکته اول ، انصافا خدمت آقایون عارضم که لطفا غروب شب امتحان از هر جایی شده جزوه را پیدا کنید!
3- فصول را کامل و ریز نخوانید. چون ریز خواندن باعث شک کردن در جلسه می شود. مثل رمان کتاب را ورق بزنید و بخوانید. این کار سبب می شود که به راحتی کلیات را حفظ کرده و بتوانید از ذهن مبارکتان در سر جلسه علم تراوش کنید. انشای درسی منظورمان است. البته کسانی که از نعمت این قریحه محروم هستند، خیلی روی این گزینه حساب نکنند.
4- چایی بخورید. دلیلش ناگفته پیداست. البته چیزی برای خوردن در یخچال خانه هم داشته باشید. چون حسابی ضعف می کنید.
5- یکی دو دست Fifa یا pes یا NFS بزنید. تجربه ثابت کرده نگارش UnderGround خیلی کارایی داره واسه درسای محاسباتی. البته pes کارایی خودش رو در درسای خوندنی مخصوصا ادبیات پس داده.
6- اصلا نخوابید تا قبل از جلسه. چون درس خوندن شب امتحانی در حافظه رم شما ذخیره میشه و با خاموش کردن سیستم کلا میپره. مگر اینکه چرت بزنید که به این کار میگن "هایبرنت" یا "استندبای"! ولی باز هم بترسید از چرت.
7- سرجلسه فقط بنوسید.مهم جواب درست نیس. مهم جواب دادنه. شاید استاد فکر کرد شما راه حل جدیدی دارید. این روش مخصوصا در درسایی که جواب ها چند روشه یا طولانی ست و یا حس میکنید که استاد حس تصحیح کردن دقیق برگ رو نداره جواب میده.
8- برای بقیه روشها هزینه دریافت شده و رایگان نمی باشد. صد درصد تضمینی. البته شاید هم بعدا حس انسان دوستی و نوع دوستی و دانشجو دوستیمان گل کرد و سایر روش ها را به رایگان در اختیار شما دانشجویان شب امتحان خوان قرار دادیم.:)

پی نوشت: امیدوارم بدردتون بخوره. ما که نتیجه گرفتیم. امیدوارم باقیات الصالحاتی باشه برامون! :)


" هرکی عمل کرد و نتیجه گرفت، واسه ده نفر با حفظ منبع بفرسته. یکی نفرستاد، سر جلسه تقلبش رو گرفتن. حتی یکی از دانشگاه اخراج شد. "


EmamHadi